فروشگاه ویپ ایران، بزرگترین مرجع فروش دستگاه ویپ (الکترواسموک - سیگار الکتریکی) و مایع (ایجوس) آنها و همچنین قطعات یدکی و مورد نیاز آنها در کشور می باشد.تیم اجرایی ما متشکل از کارشناسان با تجربه پشتیبانی و فروش، راهنمایی قبل از خرید و پشتیبانی بعد از خرید به هموطنان گرامی را ارائه میدهند.
ما با کسب مجوزهای مربوطه از وزارت صنایع و معادن و همچنین وزارت ارشاد اسلامی، اقدام به فروش حضوری در "ویپ ایران شو روم" و فروش آنلاین تمامی محصولات در وب سایت فروشگاهیمون میکنیم و با ارسال سریع در شهر تهران و پست سریع در تمام شهرهای کشور، کالای خریداری شده را به دست مشتریانمان میرسانیم.به واسطه ی مشتریان گرانقدری که داریم در حال حاضر به بزرگترین مرجع فروش و آموزش در کشور تبدیل شدیم و تمام سعی تیم ویپ ایران، بر این است که همیشه جایگاهش را در میان شما حفظ نماید. از افتخارات ویپ ایران، این است که با کسب اعتماد، نماینده رسمی بسیاری از شرکت های مطرح تولید ویپ و ایجوس در دنیا می باشد که به طور مستقیم توزیع کننده محصولات این برند هاست.
در ادامه مفتخریم که به عرض شما برسانیم با توجه به بازار بسیار عجیبی! که در حال حاضر در کشور راجع به دستگاه های ویپ و ملزومات آن حاکم است، ما 100 درصد به شما گارانتی فروش دستگاه های اورجینال و اصلی را میدهیم و با خیال راحت میتوانید بدون نگرانی از های کپی و یا تقلبی بودن کالا، از فروشگاه خرید کنید.

شو روم (محل فروش حضوری) فروشگاه در دی ماه 1397 در شمال شهر تهران افتتاح شد که میتونید با مراجعه به این محل به صورت حضوری راهنمایی شید و خریدتون رو انجام بدید.ما در ویپ ایران شاهد هزاران لبخند رضایت از انتخاب این روش برای خروج از سیگار کشیدن از خریداران بوده ایم و این لبخند ها و احساس رضایت بخش از طرف مشتریانمان، مهمترین دلیلی هست که باعث ایجاد انرژی مثبت و احساس افتخار در ما میشه.در نهایت از شما سپاسگذاریم که فروشگاه ویپ ایران را برای راه خروج از دخانیات و سیگار انتخاب کردید.

همچنین لازمه که بدونید ویپ ایران توزیع کننده رسمی معروفترین و بهترین برند های محصولات ویپ از قبیل شرکت های مطرح در دنیا مثل اسموک - وپرسو - اسپایر - نیکد ۱۰۰ - ویسمک - کانگرتک - دینرلیدی - وی گاد - کایلو - روتلس - نستی -  وپشیو - مایلی - ویگاد - ویپ اونلی - ووپوو - گیک ویپ و   ... در کشور است.

ساعت مراجعه حضوری ( با هماهنگی قبلی) : هر روز از ساعت 15 تا 20  به غیر از روزهای جمعه و تعطیلات رسمی

 

About VapeIran Store


VapeIran Store is the biggest stores of Vaporizers and E-Liquids in Tehran - Capital of IRAN. vepeiran.com is your site which is based on the truth, transparency, strict product standards . Besides, it is the best way through which any smoker can find the answer of all questions .our business is not about big clouds (even though we like them) but it provides a space for the people who are new vapers in order to learn what vaping is and purchase the products which work properly. For other ones , it's about knowing that the people you're putting your faith in are invested in the future of the industry
We are official partners of Cosmic Fog company and official distributor some other companies in the world like Smok,Vaporesso,Aspire,Naked100,Wismec,Kangertech,Dinnerlady,VGOD,Kilo Eliquid,Ruthless,Vaptio and MyleVapor, VGod, Voopoo, GeekVape,etc
You can buy everything you want in our shop and stay in home or your room in hotel and waiting for our delivery team is coming to you

 

VapeIran's License