خریدتون از وب سایت رو همان روز در تهران و در شهرستانها 24 تا 48 ساعت بعد تحویل بگیرید.

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما برزورسانی
مبلغ کل
0 ریال

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

کاتریج گیک ویپ بوست Geekvape Aegis Boost RBA

موجود
3,990,000 ریال
کد محصول : Geekvape Aegis Boost RBA
برگشت به مجموعه: تجهیزات ویپ
کاتریج کامل دستگاه گیک ویپ بوست، که مناسب دستگاه Geekvape aegis Boost هستش.البته از نوع RBA که شما میتونید با استفاده از پنبه و سیم کویل، خودتون کویل برای دستگاهتون بسازید.
اکنون زمان آن رسیده تا به طور کامل ، کارایی ایجیس بوست خود را تغییر دهید. این کارتریج یک کارتریج استاندارد سازگار با دستگاه ایجیس بوست است که از جنس پلاستیک با کیفیت پی سی تی جی ( برای کاهش تغییر در طعم جویس و سالت ) تولید می شود. بر خلاف کارتریج های عادی بوست ، روی این کاتریج نوعی اتومایزر RBA نصب شده که دک آن ، دارای دو ترمینال برای پشتیبانی از نصب یک کویل ( سیم ویپ ) می باشد. روی هر ترمینال این اتومایزر ، پیچ های امن و محکم فیلیپس پیچ شده اند و به دلیل طراحی باز و بزرگ ، شما می توانید از وایر و کویل های بزرگ نیز برای ویک کردن استفاده کنید. کافیست کویل خود را روی این اتومایزر سوار کرده ، آن را تنظیم کنید و پنبه ویپ را از وسط وایر عبور دهید و ویپینگ را شروع کنید.
کارتریج آر دی تی ای بوست ، دارای ظرفیت ۲ میلی لیتر ظرفیت است. شما می توانید از کویل های مقاومت پایین برای استفاده DTL ( مستقیم به ریه ، جویس نیکوتین پایین و کام بالا ) و هم از کویل های با اهم بالا برای استفاده MTL ( دهان به ریه ، نیکوتین بالاتر ، مناسب افراد سیگاری ) روی این آر بی ای استفاده کنید و لذت ببرید. برای پر کردن آن نیز ، کافیست از قسمت جلوی لبی ، پلاگ سیلیکونی را برداشته و تانک را با جویس یا سالت پر کنید. در سمت مخالف نیز یک دریچه هوای دایره ای شکل قرار دارد که می توانید آن را با چرخاندن ، تنظیم کنید.
توضیحات

کاتریج گیک ویپ بوست Geekvape Aegis Boost RBA

حجم کاتریج: 2 میلی لیتر


محتویات درون جبعه:
یک کاتریج آر بی ای ایجیس بوست
یک عدد پیچ گوشتی
یک عدد پک پنبه اورگانیک
یک عدد لبی Delrin ( پلاستیک شبیه به فلز )
یک عدد لبی MTL با دهانه ی تنگ تر
دو عدد کویل Kanthal A1-1.3ohm
دو عدد کویل N80 Fused Clapton-0.6ohm

 

درباره کویل های RBA :

کویل های آر بی ای ، کویل های معمولی هستند که به جای حالت آماده و یکبار مصرف ، شما می توانید وایر ( سیم پیچ داخلی ) و هم کتون ( پنبه اورگانیک ) داخل آن ها را تعویض کنید و با این کار ، علاوه بر تجربه طعم دهی بهتر ، در هزینه های کویل و کاتریج نیز صرفه جویی کنید.

 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
با روش حمل پست با تیپاکس ، 0 ریال
با روش حمل پیک موتوری تهران ، 200,000 ریال
×